Aktuality

                        COVID 19

       Prosím o respektování ordinační doby pro nemocné, aby nedocházelo ke křížení se zdravými dětmi. Od 19.2.2022 dochází ke zrušení karantén, tedy i ukončení vydávání OČR z důvodu karantény. Izolace činí 7 dní a ukončuje se v systému automaticky, není třeba o ukončení žádat PLDD. Dodržování izolace kontrolují pracovníci hygienické stanice.   

      Plošné testovnání je zrušeno, testování pouze na přísnou indikaci lékaře.  

 Vzhledem k masivnímu šíření mutace Omikron, budeme rádi v případě příznaků, pokud budete mít antigenní test z domova. Pokud má dítě nad 1 rok teplotu do 38 °C reagující na Paralen či Nurofen, je čilý, nemá krvácivé projevy, nezvrací, nemá vodnaté průjmy a dobře pije a není dušné vyčkejte s návštěvou 2-3 dny. Na průjem si prosím kupte Tasectan a Enterol, na rýmu Nasivin, na kašel Stoptusin nebo Sinecod. Poslední nemocný je ošetřen 15 minut před koncem ordinačních hodin pro nemocné. Preventivní prohlídky probíhají dle plánu. Prosím o dodržování nošení respirátorů a roušek u dětí od 3 let. Snažíme zajistit bezpečné prostředí pro všechny pacienty. Dezinfekce na ruce je k dispozici v ordinaci po levé straně za dveřmi.

Certifikáty stáhnete na https://ocko.uzis.cz V ordinaci certifikát nelze vydat je vázán na číslo občanského průkazu.

Aktualizace kontaktních údajů

Vážení rodiče,

   setkáváme se s neaktuálními kontaktními údaji uvedených v kartě Vašeho dítěte. Prosíme, zašlete nám na email ordinace@babyastramedico.cz aktuální tel.číslo a email. V případě nutnosti urychlíme komunikaci s Vámi.

Rozšiřujeme péči a zakoupili jsme pro Vaše děti nové lékařské přístroje


Vystavení receptu a žádanek

Vážení rodiče,

    pokud potřebujete vystavit pouze recept, kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo emailem. My Vám recept zašleme. Při rýmě nejprve aplikujte kapky do nosu Nasivin, Otrivin, Sanorin. Pokud do 7 dní rýma neodezní kontaktujte nás.

   Pokud potřebujete vystavit žádanku na vyšetření, musíte se k nám objednat. Jedná se o zdravotní péči, kterou musí indikovat lékař. Nejprve  je nutné dítě vyšetřit a zaléčit u PLDD, až následně při nezvladatelnosti onemocnění je možné indikovat specializovanou ambulanci. Vyšetření ve specializované  ambulanci nelze provádět na žádost rodičů, ale pouze na indikaci lékaře. Jedná se o nařízení zdravotních pojišťoven.

 

Děkujeme za pochopení.

Vložte svůj text...